طراحی غرفه | ساخت غرفه

غرفه آسا پلاست در نمایشگاه دکوراسیون

غرفه آسا پلاست در نمایشگاه دکوراسیون ...

غرفه شرکت ارس نمایشگاه دکوراسیون

غرفه شرکت ارس نمایشگاه دکوراسیون داخلی ...

غرفه شرکت ابوت از گروه دارویی بهستان

غرفه شرکت ابوت از گروه دارویی بهستان ...

برای مشاهده گالری ساخت و طراحی غرفه کلیک کنید

طراحی غرفه خود را به ما بسپارید.

مزایای طراحی غرفه با شرکت شیوه نوین:

  • طراحی حرفه ای و ساخت سریع غرفه نمایشگاهی
  • طراحی غرفه با توجه به نیاز مشتری ،مساحت ، هزینه و ارتفاع
  • طراحی و ساخت غرفه با بهترین کیفیت

طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه نمایشگاهی تاثیر زیادی در قیمت یک غرفه دارد. استفاده از طرحهای کروی و مدور ،یا طرح های که نیاز به CNC  یا شابلن کاری داشته باشد و یا طرح هایی که نیاز به استفاده از سازه های نگهدارنده جانبی دارند عمدتا باعث افزایش هزینه های طراحی غرفه می گردند. همچنین شرکتهای غرفه سازی که خود کارگاه نجاری ندارند( که عمدتا چنین اند)  مجبورند که از پیمانکاران نجار به صورت پروژه ای استفاده کنند ،زمانی که طرح یک غرفه سخت و یا به اصطلاح دستگیر باشد پیمانکاران نجاری که عمدتا بیش از چندین کار در نمایشگاه در هر دوره نمایشگاهی می پذیرند ناچار به کم کردن تعداد کار خود می باشند و همین امر موجب بالا رفتن قیمت از سوی سازنده می گردد. به طور کلی می توان گفت عمده ترین و مهم ترین عنصر در قیمت گذاری غرفه های نمایشگاهی طراحی آن می باشد.

متریال ساخت غرفه

ورق های نئوپان مانند هر نوع محصول دیگری انواع مختلف دارد. ورق ها با ضخامت های مختلف و برند های مختلف عرضه می شوند. این تفاوت ها قاعدتا به تفاوت قیمت ورق ختم میشود. هرچه یک ورق صاف تر باشد و آشغال کمتری داشته باشد ، بهتر برش می خورد و در حین ساخت نیز صاف تر و شکیل تر می ایستد ، ضمن اینکه در هنگام رنگ آمیزی نیز رنگهای پلاستیک نمایشگاهی که اغلب بدون بتونه روی سطح قرار می گیرند ، بهتر می توانند روی سطح بنشینند و ظاهر بهتری به غرفه می دهند ، استفاده از ورقهای با کیفیت نامطلوب ، یا ورقهای نازک یا ورقهایی که از نمایشگاههای پیشین برگشته اند با توجه به اینکه رنگ پلاستیک به دلیل پایه آب بودن رنگ موجب تاب برداشتن ورق نئوپان می گردد ، برای ساخت دوباره غرفه مناسب نیستند و بهتر است که از آنها در ساخت کف و زیر سازی غرفه و یا ساخت قیدهای و وادار های غرفه های نمایشگاهی استفاده شود.
 در هزینه ساخت یک غرفه نمایشگاهی عوامل دیگری نیز غیر از ورق نئوپان دخالت دارند که در عنوانهای بعدی مقالات بدانها خواهیم پرداخت.

شرکت هایی که در نمایشگاه حضور می یابند در واقع به عنوان فرصتی برای معرفی و افزایش محبوبیت خود به این موضوع نگاه می کنند. از این رو برای استفاده هر چه بیشتر از این فرصت، رعایت اصول ضروری به نظر می رسد. در این مقاله خلاصه ای از اصول طراحی و ساخت غرفه را مطرح می نماییم.

ایده طراحی غرفه نمایشگاهی

قبل از ساخت غرفه مهم ترین مسئله داشتن ایده منحصر به فرد و جدید است. ا ز آن جا که غرفه به عنوان ویترین خدمات، محصولات و توانایی های شما در پیش چشمان مشتری قرار می گیرد؛ در اختیار داشتن اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات شرکت صاحب غرفه امری ضروری است زیرا این اطلاعات می توانند نقش به سزایی در پیشبرد فرآیند طراحی غرفه داشته باشند. طرح اولیه غرفه، رنگ های مورد استفاده، وسایل و تزئیناتی که در غرفه مورد استفاده قرار می گیرند همه و همه باید در خدمت معرفی هر چه بیشتر و بهتر خدمات و کالاهای شما به بازدید کنندگان باشند. طراحی و ساخت غرفه باید در ارتباط  با محصولات و خدمات شما بوده و به نحوی انجام شود که زمینه ماندگار شدن برند و محصولات شما را در ذهن مشتری فراهم آورد.

طراحی غرفه | ساخت غرفه

مزایا

طراحی غرفه در واقع نخستین گام برای جلب مخاطب نمایشگاهی است و می تواند تاثیر زیادی در استقبال از خدمات و محصولات شرکت صاحب غرفه داشته باشد. در ساخت غرفه مجموعه ای از پرسنل با تخصص های مختلف گرد هم می آیند تا با همکاری هم طرح پیش بینی شده برای غرفه را به واقعیت تبدیل نمایند.

نکات طراحی غرفه و ساخت غرفه

اما نکته ای که نباید مورد غفلت قرار گیرد این است که طراحان غرفه قبل از نهایی کردن طرح مورد نظر خود باید با افرادی که این طرح برای اجرا به آن ها سپرده می شود، مشورت نمایند. درست است که طراح در کار خود متخصص است اما آن ها هم در کار خود متخصص هستند. در یک غرفه ایده آل باید جنبه فنی مسئله نیز در کنار جنبه هنری در نظر گرفته شود. ممکن است مجریان طرح، نظرات سازنده ای داشته باشند که به بهتر شدن و تکمیل طرح ارائه شده کمک کند.

طراحی غرفه |طراحی داخلی غرفه

ساخت غرفه و طراحی داخلی

پس از اجرای طرح و ساخت غرفه، نوبت به طراحی داخلی غرفه می رسد. در هر غرفه ای وسایلی وجود دارند که علیرغم ضروری بودن نباید در معرض دید بازدید کنندگان قرار بگیرند.

طراحی غرفه ایده آل

وسایل باید طوری در غرفه قرار داده شوند که نه برای مسئولین غرفه دست و پا گیر باشند و نه منظره ناخوشایدی را برای بازدید کنندگان ایجاد نمایند.چیدمان محصولات در غرفه باید با فکر و طرح قبلی انجام شود و در صورت لزوم جابجایی ها و اصلاحاتی در آن صورت گیرد.مبلمان غرفه نیز باید با کل غرفه هماهنگ بوده و به نحوی مکمل طراحی باشد. در این میان نقش نور پردازی را نیز نباید از نظر دور داشت. نور پردازی می تواند طوری انجام شود که نظر بیننده را به بخش دلخواهی از غرفه جذب نموده  و توجه وی به بخش های دیگر که مد نظر شما نیست را محدود نماید.در نظر داشتن این نکات کلی در طراحی غرفه و ساخت آن می تواند به افزایش تاثیر گذاری غرفه منجر شود.

تماس با ما

: تلفن سفارشات

021 - 22986211 ، 021 - 22947242

021 - 22959334 

شماره  فکس :89775759-021

تلفن همراه : 3211271-0911

لینک تویتر غرفه سازیگوگل پلاس غرفه سازی فیسبوک غرفه سازی اینستاگرام غرفه سازیتلگرام غرفه سازیلینکدین غرفه سازی